KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8135848
*
nr 813 5848
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Astrid Nordenstam (f. 1942), 45x30
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2013
kl 18:22:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/3 18:43:31
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Läs mer om Astrid Nordenstam
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller astrid nordenstam blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:04
-
2085 Oljemålning
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad. Ol..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:13
*
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Läs mer om Astrid Nordenstam
nr 813 5848
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Astrid Nordenstam (f. 1942), 45x30
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/3 18:43:31 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk mÃ¥lare född 1942 i Stockholm.Läs mer om Astrid Nordenstam
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller astrid nordenstam blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:04 -
2085 Oljemålning
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad. Ol..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:13